Zabłyśnij w sylwestrową noc- pas AbGymnic Gratis!

Zabłyśnij w sylwestrową noc!

Sylwester i Karnawał
coraz bliżej... Już tylko 9 dni pozostało do przygotowania się na tę wyjątkową, niepowtarzalną moc. Co możesz zrobić przez ten czas? Możesz przejść na dietę lub zacząć ćwiczyć. Ale możesz też odmienić swoje życie, nie zmieniając ani diety ani stylu życia. AbGymnic może zrobić to za Ciebie.

Jako wyjątkowy Klient sklepu Fitbay, posiadajacy ekskluzywną Kartę Rabatową Fitbay.pl,  masz szansę otrzymać pas, który pomoże Ci przygotować się do karnawałowych nocy.

Tylko teraz! Każdy posiadacz Karty Rabatowej otrzymuje pas AbGymnic za darmo! Wystarczy, że zrobisz zakupy w sklepie fitbay.pl za kwotę ponad 100zł (podana kwota nie uwzględnia kosztów wysyłki), a pas AbGymnic o wartości 54,82 zł dostaniesz GRATIS. Oferta dotyczy tylko produktów objętych statusem "w magazynie".

Codzienne, 10-minutowe ćwiczenia z pasem AbGymnic, pozwolą Ci na osiągnięcie efektów, których nawet się nie spodziewałeś. Dzięki kilku programom o różnej intensywności wyszczuplisz i ujędrnisz brzuch, pośladki, uda itd. Zredukujesz celluliti, poprawisz kondycję, rozluźnisz spięte mięśnie. Możesz go nosić czytając, ogądając telewizję lub wykonując domowe obowiązki.
Efekty Cię zadziwią! W zestawie także specjalny żel przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej!


Aby otrzymać pas, wpisz w polu ‘Komentarz' unikalny kod swojej Karty Rabatowej, a także hasło „pas”.
Uwaga! Liczba pasów jest ograniczona. Promocja potrwa do 05.01.2011r. (lub do wyczerpania zapasów).


Karta

Dlaczego warto posiadać kartę rabatową Fitbay.pl ?

1.Co tydzień otrzymasz informację o nowościach i promocjach w sklepie.
2. Kupisz upragniony produkt z rabatem nawet do 20%.
3. W zależności od konkretnej promocji, otrzymasz różne gratisy od sklepu.
4. Weźmiesz udział w losowaniu wielu nagród.

Dołącz