Noworoczna promocja! Ab Rocket za grosze!

Noworoczna promocja! Ab Rocket za grosze!

Każdy z nas zapewne zrobił już noworoczne postanowienia. Co z początkiem Nowego Roku obiecujemy sobie najczęściej? Przejście na dietę, zerwanie z nałogami, rozpoczęcie systematycznych treningów, zadbanie o swoje zdrowie i sylwetkę... O tym, jak trudno wytrwać w postanowieniu wiemy wszyscy doskonale. Zaczynamy pełni entuzjazmu, a z miesiąca na miesiąc, powoli tracimy energię i zapał.

Teraz możesz to zmienić i wytrwale dążyć do celu. Specjalnie dla Ciebie- wyjątkowego Klienta sklepu fitbay.pl, przygotowaliśmy noworoczną promocję, która z pewnością pomoże Ci wytrwać w jednym z najczęstszych postanowień- zmianie trybu życia.

Specjalnie dla Ciebie obniżyliśmy cenę
Ab Rocketa aż o 38%! Tylko w tej promocji Karty Rabatowej Fitbay.pl kupisz go za grosze, bo za jedyne 117zł. Ćwiczenia na tym przyrządzie pozwolą Ci wyrzeźbić brzuch, wyszczuplić talię, zrelaksować plecy i szyję, a także zredukować napięcie karku. Z New Rocketem uzyskasz szczupłą sylwetkę w niewiarygodnie szybkim czasie!


Aby złożyć zamówienie na Ab Rocket, musisz posiadać Kartę Rabatową Fitbay.pl. Przy składaniu zamównia, w polu 'Komentarz' wpisz unikalny kod swojej Karty oraz hasło 'abrocket'.

UWAGA! Przy składaniu zamówienia w Twoim koszyku wyświetli się całkowita cena produktu, bez uwzględnienia rabatu. Prosimy o pominięcie tej informacji i wpłatę na konto ceny 117zł wraz z kosztami przesyłki.Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Promocja obowiązuje tylko do 19.01.2011r. lub do wyczerpania zapasów
.


Karta

Dlaczego warto posiadać kartę rabatową Fitbay.pl ?

1.Co tydzień otrzymasz informację o nowościach i promocjach w sklepie.
2. Kupisz upragniony produkt z rabatem nawet do 20%.
3. W zależności od konkretnej promocji, otrzymasz różne gratisy od sklepu.
4. Weźmiesz udział w losowaniu wielu nagród.

Dołącz