Prosty i skuteczny środek do uzyskania wymarzonej sylwetki- pas Vitaler GRATIS

Prosty i skuteczny środek do uzyskania szczupłej sylwetki

Z Kartą Fitbay.pl pas Vitaler dostaniesz GRATIS!

Tylko teraz, wszyscy posiadacze unikalnej Karty Rabatowej Fitbay.pl, przy składaniu zamówienia na kwotę minimalną 50zł, otrzymują magnetyczny pas leczniczy Vitaler o wartości 36zł GRATIS.
Prosty i skuteczny sposób na uzyskanie szczupłej sylwetki!

Jest to pierwszy pas leczniczy, który dla wzmocnienia procesu odchudzania wykorzystuje dodatkowo terapię magnetyczną. Pas posiada aż 20 wszytych magnesów, z których każdy spełnia bardzo ważną rolę. Dlaczego magnesy są tak ważne w procesie odchudzania i czym w ogóle jest terapia magnetyczna?

Spalaj tłuszcz szybko i bezpiecznie!


Terapia magnetyczna wzmaga przemianę materii, dlatego też pasy Vitaler są polecane przez wielu lekarzy osobom odchudzającym się i ćwiczącym. Leczniczy pas magnetyczny wykonany jest z neoprenu, który pozwala osiągnąć lepsze rezultaty w odchudzaniu nawet o 68%! Jego działanie polega na miejscowym podniesieniu temperatury, przyspieszając w ten sposób przemianę materii. Pas jest więc niezwykle prostym i skutecznym środkiem do uzyskania wymarzonej sylwetki.

Pas Vitaler łączy właściwośći odchudzające i lecznicze!

Magnesy posiadają właściwości lecznicze- wytwarzają pole magnetyczne, które reguluje w organizmie przepływy energii, wspomaga optymalizację mikrokrążenia, wpływa pozytywnie na układ nerwowy, odpręża mięśnie. Zastosowanie terapii magnetycznej poprawia krążenie krwi. Dzięki temu zwiększa się zawartość tlenu, który dociera do obolałych mięśni i ścięgien. Pasa możesz używać do wzmocnienia odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz mięśni w dolnej części pleców.


UWAGA!
Promocja obejmuje TYLKO zamówienia składane na produkty oznaczone statusem "w magazynie". Aby skorzystać z promocij, przy składaniu zamówienia, wpisz w polu 'Komentarz' unikalny kod swojej Karty oraz hasło 'pas'. Kwota minimalna nie uwzględnia kosztów wysyłki.

Promocja obowiązuje do 02.02.2011r. lub do wyczerpania zapasów.Karta

Dlaczego warto posiadać kartę rabatową Fitbay.pl ?

1.Co tydzień otrzymasz informację o nowościach i promocjach w sklepie.
2. Kupisz upragniony produkt z rabatem nawet do 20%.
3. W zależności od konkretnej promocji, otrzymasz różne gratisy od sklepu.
4. Weźmiesz udział w losowaniu wielu nagród.

Dołącz