Kije Nordic Walking w wiosennej promocji

Maszeruj po zdrowie! Wiosenna promocja na kije Nordic Walking


Tylko dla posiadaczy Karty Rabatowej Fitbay.pl przygotowaliśmy wiosenną promocję. Czas rozpocząć nowy sezon, a wraz z nim trening Nordic Walking! Jeśli szukasz prostego, a jednocześnie przyjemnego sposobu na utratę zbędnych kilogramów to ta forma aktywności jest właśnie dla Ciebie. Wypróbuj marszu z kijkami, a przekonasz się jak łatwo można poprawić swoje zdrowie, sylwetkę i samopoczucie.
 

Abyś nie czuł się osamotniony podczas górskich wędrówek i miejskich specerów przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną promocję. Teraz możesz sprawić radość najbliższej osobie, a przy okazji zyskać kompana.
 

Tylko teraz przy zakupie kijów z kategorii Nordic Walking drugą parę kijów dostaniesz za 50% ceny.


Złóż zamówienie na wybrane przez Ciebie kijki i poczekaj na informację od obsługi sklepu Fitbay. W razie wątpliwości zadzwoń do nas i zadaj pytanie konsultantowi sklepu (0801 000 475 lub (81) 464 36 49).


Uwaga!
Możesz zamówić dwie pary kijków z tego samego modelu, w tej samej cenie.  W przypadku, gdy zamówisz dwie pary kijków w różnych cenach, rabat 50% zostanie odjęty od kijków o niższej kwocie. Przy składaniu zamówienia w sklepie fitbay.pl wyświetli Ci się należna kwota do zapłaty, nie uwzględniająca rabatu. Proismy nie sugerować się tą informacją!  O kwocie należnejdo zapłaty, uwzględniającej rabat, zostaniesz poinformowany drogą elektroniczną.


Po złożeniu zamówienia poczekaj na informację od sklepu fitbay.pl!


Przy składaniu zamówienia w polu ‘Komentarz’ wpisz hasło „nordic”.
Promocja potrwa do 31.03.2011r.

Karta

Dlaczego warto posiadać kartę rabatową Fitbay.pl ?

1.Co tydzień otrzymasz informację o nowościach i promocjach w sklepie.
2. Kupisz upragniony produkt z rabatem nawet do 20%.
3. W zależności od konkretnej promocji, otrzymasz różne gratisy od sklepu.
4. Weźmiesz udział w losowaniu wielu nagród.

Dołącz