Wyprzedaż sprzętu fitness -10%

Czyścimy magazyny- rabat 10% na sprzęt fitness

Ogłaszamy wielki remament w sklepie fitbay.pl. Jeśli posiadasz Kartę Rabatową Fitbay.pl otrzymujesz niepowtarzalną szansę na tańsze zakupy. Tylko teraz możesz  skorzystać z rabatu – 10%  na wybrany asortyment sprzętu fitness. Wiosna to w końcu najlepszy czas na to aby pożegnać zimowe kilogramy i przygotować swoją sylwetkę na powitanie najprzyjemniejszej pory roku, jaką jest lato.
 

W najnowszej promocji dla posiadaczy Karty Rabatowej Fitbay.pl możesz kupić: rowery treningowe, orbitreki, steppery, ławki do ćwiczeń, a także akcesoria treningowe. Cały asortyment objęty rabatem znajdziesz TUTAJ

 


UWAGA! Ceny sprzętu objętego promocją nie uwzględniają rabatu!
Aby poznać promocyjną cenę sprzętu prosimy o odliczenie rabatu 10% od ceny produktu. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. 


Jak mogę skorzystać z rabatu?


Aby skorzystać z promocji wpisz w polu ‘Komentarz’ unikalny kod swojej Karty a także hasło ‘rabat10’. Po dokonaniu zamówienia poczekaj na maila informującego o całkowictej kwocie do zapłaty. W razie pytań czy wątpliwości skontaktuj się z obsługą sklepu fitbay.pl (e-mail: fitbay@fitbay.pl , nr tel.  0801 000 475 lub (81) 464 36 49).  Nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania i poinformują o szczegółach promocji.
 

UWAGA! W trakcie składanie zamówienia wyświetli się kwota do zapłaty, nie uwzględniająca rabatu. Dokonaj transakcji do końca (wybierz formę płatności i transport), a następnie poczekaj na informację od obsługi sklepu fitbay.pl o należnej kwocie do wpłaty uwzględniającej Twój rabat. Za utrudnienie serdecznie przepraszamy.
 

Promocja obowiązuje do 14.04.2011r. lub do wyczerpania zapasów.
 

Klient posiadający Kartę Rabatową sklepu Fitbay.pl może kupić tylko jeden produkt objęty promocją. W przypadku zamówień składanych na większą ilość sprzętu, obsługa sklepu fitbay.pl skontaktuje się z Klientem telefonicznie w celu wyjaśnienia sytuacji.

Karta

Dlaczego warto posiadać kartę rabatową Fitbay.pl ?

1.Co tydzień otrzymasz informację o nowościach i promocjach w sklepie.
2. Kupisz upragniony produkt z rabatem nawet do 20%.
3. W zależności od konkretnej promocji, otrzymasz różne gratisy od sklepu.
4. Weźmiesz udział w losowaniu wielu nagród.

Dołącz