Przedwakacyjna promocja- chudnij 2x szybciej! Spodenki neoprenowe gratis

Wielkimi krokami zbliża się lato. Pomyśl o swojej sylwetce już teraz, zadbaj o nią jeszcze przed wyjazdem na upragniony  urlop!

Dzięki nowej promocji sklepu fitbay.pl, masz szansę  wyszczuplić swoje ciało i spalić tkankę tłuszczową nawet 2x szybciej. Nie musisz zmuszać się do katorżniczego treningu na siłowni! Nie musisz wylewać z siebie siódmych potów, ani wsmarowywać w siebie żadnych specyfików.

Rozgrzewające właściwości spodenek neoprenowych Fitplay sprawiają, że jedyne, o czym musisz pamiętać, to pozostawanie w zwykłym ruchu, np. w czasie pracy, sprzątania, czy jazdy na rowerze.

Jeśli posiadasz Kartę Rabatową sklepu fitbay.pl, masz niepowtarzalną szansę otrzymać spodenki odchudzające nawet ZA DARMO! Jeśli złożysz zamówienie na minimum 100zł, otrzymujesz 50% rabatu na spodenki i możesz je kupić w cenie promocyjnej za jedyne 29,50zł.
Jeśli złożysz zamówienie na minimum 200zł, spodenki odchudzające o wartości 59zł otrzymasz GRATIS.Co mam zrobić aby skorzystać z rabatu?

Aby skorzystać z rabatu, wpisz w polu „Komentarz” unikalny kod swojej Karty, a także hasło „spodenki”. Po zakończeniu składania zamówienia pracownicy Biura Obsługi Klienta powiadomią Cię o przyznanym rabacie i poinformują o kwocie należnej do wpłaty.

Dlaczego przy składaniu zamówienia mój rabat nie jest widoczny?

Niestety w trakcie składania zamówienia nie będziesz widział przyznanego rabatu. Ten zostanie naliczony dopiero po złożeniu przez Ciebie zamówienia. Drogą elektroniczną otrzymasz informacje o należnej kwocie do wpłaty, uwzględniającej rabat.

Uwaga! Promocją objęte są tylko produkty oznaczone statusem „w magazynie”.

Promocja obowiązuje do 09.06.2011r.


Karta

Dlaczego warto posiadać kartę rabatową Fitbay.pl ?

1.Co tydzień otrzymasz informację o nowościach i promocjach w sklepie.
2. Kupisz upragniony produkt z rabatem nawet do 20%.
3. W zależności od konkretnej promocji, otrzymasz różne gratisy od sklepu.
4. Weźmiesz udział w losowaniu wielu nagród.

Dołącz