Hit lata 2011 w promocji -50%!

Hit lata 2011 w promocji -50%!

Tylko teraz robiąc zakupy w sklepie fitbay.pl rewolucyjny pas Vibro Power o wartości 139,90zl możesz kupić za 50% ceny, czyli za jedyne 69,90zł. Jedynym warunkiem jest posiadanie unikalnej Karty Rabatowej Fitbay.pl.  Kod znajdujący się na Karcie daje Ci możliwość zakupu pasa w promocyjnej cenie.

Jeśli dużo pracujesz i nie masz czasu na regularne ćwiczenia, a w natłoku codziennych obowiązków zwyczajnie brakuje Ci czasu na wizytę w siłowni, czy w klubie fitness pas wibrujący Vibro-Power  pozwoli Ci na relaks. Dzięki niemu wysmuklisz sylwetke bez  wychodzenia z domu.

Z pasem Vibro Power odchudzanie staje się proste i przyjemne!

To innowacyjne urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które żyją w ciągłym pośpiechu. Nie tracąc czasu i nie wkładając w ćwiczenia żadnego wysiłku, każdy może wysmuklić swoją sylwetkę i zadbać o te części ciała, z których jesteśmy niezadowoleni.Warunki promocji

Składając zamówienie w sklepie fitbay.pl na kwotę min. 100zł, pas Vibro Power otrzymujesz na 50% ceny, czyli za jedyne 69,90zł. Kwota zamówienia nie uwzględnia kosztów przesyłki.

Co mam zrobić aby skorzystać z rabatu?

Aby skorzystać z rabatu, wpisz w polu „Komentarz” unikalny kod swojej Karty, a także hasło „pas”. Po zakończeniu składania zamówienia pracownicy Biura Obsługi Klienta powiadomią Cię o przyznanym rabacie i poinformują o kwocie należnej do wpłaty.

Dlaczego przy składaniu zamówienia mój rabat nie jest widoczny?

Niestety w trakcie składania zamówienia nie będziesz widział przyznanego rabatu. Ten zostanie naliczony dopiero po złożeniu przez Ciebie zamówienia. Drogą elektroniczną otrzymasz informacje o należnej kwocie do wpłaty, uwzględniającej rabat.

Uwaga! Promocją objęte są tylko produkty oznaczone statusem „w magazynie”.

Promocja obowiązuje do 24.06.2011r.

Karta

Dlaczego warto posiadać kartę rabatową Fitbay.pl ?

1.Co tydzień otrzymasz informację o nowościach i promocjach w sklepie.
2. Kupisz upragniony produkt z rabatem nawet do 20%.
3. W zależności od konkretnej promocji, otrzymasz różne gratisy od sklepu.
4. Weźmiesz udział w losowaniu wielu nagród.

Dołącz