Bo warto mieć styl... i 10% zniżki!

Ekskluzywna odzież sportowa marki Lupo w wyjątkowej promocji dla Stałych Klientów sklepu Fitbay.pl!Pomyśl przez chwilę: jak zazwyczaj przygotowujesz się do treningu? Zapewne odpowiednio wcześnie zjadasz lekki posiłek, by nie ćwiczyć z pełnym żołądkiem. Szykujesz butelkę wody lub napoju izotonicznego, ręcznik, mp-trójkę z ulubioną muzyką, wygodne obuwie i ... No właśnie, czy równie starannie dobierasz Twój strój treningowy?

Zazwyczaj bardziej skupiamy się na tym, jak ćwiczymy, niż na tym, w czym ćwiczymy. "Przecież na siłownię nie muszę się stroić" - myślimy czasami. Tymczasem od tego, czy nasz strój jest komfortowy, zależy jakość naszego treningu. W krępującej ruchy, nieprzewiewnej, mokrej od potu i, co gorsza, trącej skórę odzieży nie ma mowy o czerpaniu przyjemności z zażywania ruchu.

Na szczęście profesjonalna odzież treningowa, przeznaczona specjalnie na potrzeby wzmożonego wysiłku, zapewnia nam nie tylko wygodę, ale i odpowiednią gospodarkę cieplną, ochronę przed nadmierną potliwością i nie niszczy się w miarę noszenia, czy prania.

Gdzie taką znaleźć? Na przykład w sklepie Fitbay.pl, który proponuje swoim Stałym Klientom wyjątkową promocję: tylko teraz oryginalną odzież treningową brazylijskiej marki Lupo możesz nabyć aż 10% taniej! Sprawdź!

Promocja: odzież LupoCo mam zrobić, aby skorzystać z rabatu?

Wystarczy, że odwiedzisz sklep Fitbay.pl i zamówisz dowolny produkt marki Lupo. W pole rabatu wpisz Twój unikalny kod: "4YUH03". Zniżka zostanie automatycznie uwzględniona w kwocie zamówienia.

Spiesz się! Promocja potrwa tylko do 2.09.2011 r. lub do wyczerpania zapasów!

Karta

Dlaczego warto posiadać kartę rabatową Fitbay.pl ?

1.Co tydzień otrzymasz informację o nowościach i promocjach w sklepie.
2. Kupisz upragniony produkt z rabatem nawet do 20%.
3. W zależności od konkretnej promocji, otrzymasz różne gratisy od sklepu.
4. Weźmiesz udział w losowaniu wielu nagród.

Dołącz