Poczuj radość stylu! Cała kolekcja Feel Joy aż 10% taniej

Pora na wielki, jesienny przegląd garderoby!
Najnowsze fitnessowe trendy - dla Ciebie aż 10% taniej!


Czy w Twój trening wkradła się monotonia? Masz ochotę coś zmienić, by poczuć się znowu młodo i atrakcyjnie? Oto nasza propozycja: poczuj radość ćwiczeń fitness z modną odzieżą sportową marki Feel Joy!

Feel Joy to nowoczesna odzież treningowa, na której poznały się już setki zadowolonych Klientek. Dopasowane kroje, subtelnie podkreślające atuty sylwetki, niebanalne wzory i kolory, tkaniny najwyższej jakości - to wszystko, czego potrzebujesz, by przyciągać zachwycone spojrzenia.

Dobrze wiemy, że bycie fit to nie tylko "trzymanie" formy, ale przede wszytkim bycie piękną. Dlatego dajemy Ci aż 10% rabatu na całą kolekcję marki Feel Joy w sklepie Fitbay.pl! Wybierz Twój ulubiony strój i poznaj Twoje nowe, radosne wcielenie!


Odzież Feel Joy w sklepie Fitbay.pl



Co mam zrobić, aby skorzystać z rabatu?

Aby skorzystać z promocji, odwiedź sklep Fitbay.pl i wybierz dowolny strój marki Feel Joy. W zamówieniu wpisz w odpowiednie pole Twój unikalny kod rabatowy: "96958PF". Rabat zostanie automatycznie uwzględniony w kwocie zamówienia.

Spiesz się! Promocja potrwa tylko do 7.10.2011 r. lub do wyczerpania zapasów. Liczba egzemplarzy ograniczona. Promocją objęte są wyłącznie produkty ze statusem "W magazynie" .


Karta

Dlaczego warto posiadać kartę rabatową Fitbay.pl ?

1.Co tydzień otrzymasz informację o nowościach i promocjach w sklepie.
2. Kupisz upragniony produkt z rabatem nawet do 20%.
3. W zależności od konkretnej promocji, otrzymasz różne gratisy od sklepu.
4. Weźmiesz udział w losowaniu wielu nagród.

Dołącz