Podaruj radość Twoim Bliskim dzięki świątecznym kuponom upominkowym od Fitbay

Czy chcesz poznać sposób na zawsze trafione świąteczne prezenty?
Podaruj bliskiej Ci osobie nasz wyjątkowy Kupon Upominkowy!


W przedświątecznym zabieganiu nie masz czasu na poszukiwanie prezentów? Nie masz pomysłu, albo nie chcesz ryzykować wyboru upominku, który okaże się być zupełnie nie trafiony?

Nie narażaj się na niepotrzebny stres i tremę! Zamiast zachodzić w głowę nad poszukiwaniem prezentu, podaruj Twoim Bliskim kupon upominkowy na zakupy w sklepie Fitbay.pl i patrz, jak na ich twarzach gości uśmiech!

Ekskluzywny kupon upominkowy o wartości 100zł, 200zł lub 500zł na dowolne zakupy w sklepie Fitbay.pl to praktyczny, sprawdzony prezent, dzięki któremu obdarowany sam decyduje, co go najbardziej ucieszy. Posiadacz Kuponu Upominkowego może wykorzystać go na zakup dowolnego produktu z oferty sklepu Fitbay.pl lub dopłacić różnicę w przypadku zamówień na wyższą kwotę.

Pamiętaj, że karta upominkowa, zawierająca unikalny kod rabatowy, generowana jest w formie wiadomości e-mail, przesyłanej na wskazany przez Ciebie adres, dlatego możesz mieć pewność, że zawsze dotrze na czas!


Twój patent na uśmiech Twoich Bliskich!Jak ofiarować bliskiej osobie Kupon Upominkowy? To bardzo proste:

Kupon generowany jest w formie elektronicznej, dlatego wpisz w polu "Komentarz" adres e-mailowy osoby, którą chcesz obdarować oraz jej imię i nazwisko. Po dokonaniu przez Ciebie wpłaty za określony Kupon, skontaktuj się ze sklepem telefonicznie lub mailowo, a my niezwłocznie wyślemy Twój prezent do adresata.


Szczegóły dotyczące promocji:

- Każdy Kupon Upominkowy oznaczony jest unikalnym kodem, przypisanym jednej osobie. Z kodu tego skorzystać można tylko 1 raz.
- Kupony można realizować w sklepie internetowym Fitbay.pl oraz telefonicznie (0 801 000 695).
- Kupony Upominkowe nie podlegają zwrotowi, ani wymianie na gotówkę.
- Sklep Fitbay.pl nie przewiduje możliwości wydawania reszty z Kuponu, jeśli kwota zamówienia jest niższa niż wartość Kuponu.
- Kupon nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.
- Kupon traci ważność z dniem 31.03.2012. Po upływie tego terminu wartość Kuponu zostaje utracona.
Karta

Dlaczego warto posiadać kartę rabatową Fitbay.pl ?

1.Co tydzień otrzymasz informację o nowościach i promocjach w sklepie.
2. Kupisz upragniony produkt z rabatem nawet do 20%.
3. W zależności od konkretnej promocji, otrzymasz różne gratisy od sklepu.
4. Weźmiesz udział w losowaniu wielu nagród.

Dołącz