Nowy Rok, Twoja nowa sylwetka i... nowe promocje w sklepie Fitbay!

Nowa sylwetka na Nowy Rok?

Tym razem na pewno się uda!


 

Czy masz już noworoczne postanowienia związane z Twoją sylwetką? Może chcesz zgubić kilka zbędnych kilogramów? A może poprawić kondycję, wzmocnić ciało i umysł, uodpornić się na stres? Niezależnie od celu, jaki sobie stawiasz, rewelacyjny rower magnetyczny Venox marki Fitplay pomoże Ci zyskać zdrowie, kondycję i idealną linię, której inni będą Ci zazdrościć!
 

Specjalnie dla naszych Stałych Klientów obniżyliśmy cenę rowerka treningowego Venox do 337 zł. Ale to jeszcze nie wszystko! Tylko teraz, zamawiając rower Venox w sklepie Fitbay.pl, w prezencie otrzymasz od nas genialny, odchudzający pas neoprenowy Fitplay S18, którego skuteczność wprawi Cię w osłupienie.

Pas S18 wykorzystuje nowatorskie działanie neoprenu, który podnosząc miejscowo temperaturę Twojego ciała, poprawia przemianę materii i gospodarkę tłuszczową w tym obszarze. Efekt? Nawet kilka centymetrów mniej w zaledwie kilka tygodni - i to bez żadnego dodatkowego wysiłku!Rower magnetyczny Venox + pas gratis w sklepie FitbaySpiesz się! Rower magnetyczny Venox w cenie 337 zł możesz zamówić tylko do 10.01.2012!

Aby skorzystać z promocji i otrzymać pas neoprenowy w prezencie, odwiedź sklep Fitbay.pl, złóż zamówienie na rowerek Venox, a w polu na kod rabatowy wpisz: "RU897RGW7". Gratis zostanie automatycznie dodany do Twojego koszyka.

To jak? Gotowi na noworoczną odmianę sylwetki?

Karta

Dlaczego warto posiadać kartę rabatową Fitbay.pl ?

1.Co tydzień otrzymasz informację o nowościach i promocjach w sklepie.
2. Kupisz upragniony produkt z rabatem nawet do 20%.
3. W zależności od konkretnej promocji, otrzymasz różne gratisy od sklepu.
4. Weźmiesz udział w losowaniu wielu nagród.

Dołącz