Pożegnaj zimę ze sklepem Fitbay! 52% zniżki na powitanie wiosny!

Pora na wiosenne przebudzenie!

Pożegnaj zimę ze sklepem Fitbay.pl i skorzystaj z 52% zniżki!

 


Czy nie masz już dość zimy? My też, dlatego w sklepie Fitbay.pl żegnamy zimowy marazm! Na początek proponujemy Ci świeży i radosny sposób na odzyskanie wiosennej energii - zabawę i fitness na trampolinie marki Fitplay!


Tylko dla dzieci? Ależ skąd! To doskonała forma aktywności dla całej rodziny. Mało kto wie, że skakanie na trampolinie pobudza pracę niemal 94% mięśni całego ciała. Wykonując ćwiczenia na batucie nie tylko wzmacniasz organizm, ale poprawiasz także zmysł równowagi, a co więcej - kilkakrotnie przyspieszasz proces spalania zbędnej tkanki tłuszczowej. W dodatku błyskawicznie poprawiasz Twoje samopoczucie. Poczuj jak rozpiera Cię radość i energia!


Specjalnie dla Ciebie obniżyliśmy cenę
uniwersalnej trampoliny fitness Jumper 120cm marki Fitplay aż o 52% ! Tylko do 12 kwietnia możesz ją nabyć w specjalnej promocyjnej cenie 139,96zł (zamiast 291,58zł). Jej poręczne rozmiary oraz odporność na warunki atmosferyczne sprawiają, że możesz z niej korzystać zarówno w domu, jak i w ogrodzie.


To jeszcze nie wszystko! Do wszystkich zamówień na batutę Jumper, złożonych do 12 kwietnia 2012 r. dodajemy upominek: DVD z gotowym programem treningowym na szczupłą sylwetkę
"Smukła sylwetka bez wysiłku" o wartości 22,99zł - gratis!


Nie zwlekaj! Liczba egzemplarzy promocyjnych jest ograniczona!


Wiosenny rabat: az 52% taniej!

 


Co mogę zrobić, aby skorzystać z promocji?


Jeśli chcesz podarować sobie i Twojej rodzinie doskonałą zabawę na trampolinie, a przy okazji skorzystać z naszej niepowtarzalnej zniżki o wartości 52%, w dniach 4-12.04.2012 odwiedź sklep
Fitbay.pl i złóż zamówienie na trampolinę Jumper 120 marki Fitplay.


W koszyku wpisz Twój specjalny kod rabatowy: "H8974FFGD". Zniżka zostanie automatycznie uwzględniona w kwocie zamówienia.


Uwaga! Liczba egzemplarzy objętych promocją jest ograniczona. Produkty gratisowe nie podlegają reklamacji. Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Rabat dotyczy tylko produktów ze statusem "W magazynie". Zamówienia złożone niezgodnie z zasadami promocji nie będą objęte rabatem.

Karta

Dlaczego warto posiadać kartę rabatową Fitbay.pl ?

1.Co tydzień otrzymasz informację o nowościach i promocjach w sklepie.
2. Kupisz upragniony produkt z rabatem nawet do 20%.
3. W zależności od konkretnej promocji, otrzymasz różne gratisy od sklepu.
4. Weźmiesz udział w losowaniu wielu nagród.

Dołącz