Kibicuj Biało-Czerwonym razem z Fitbay.pl!

Fitbay.pl kibicuje Euro! Kibicuj razem z nami!

Do 8 czerwca Flaga Narodowa w prezencie!


 


Piłkarska gorączka nadchodzi... Z niecierpliwością oczekujemy na pierwszy gwizdek, który rozpocznie najważniejsze sportowe wydarzenie tego roku: Euro 2012. Niezależnie od tego, jaki będzie wynik, najważniejsza jest piłka w grze.


Daj się porwać atmosferze piłkarskiego święta i kibicuj Naszym! Nawet jeśli nie zawsze idzie im tak, jakbyśmy tego chcieli, to przed nimi ważny egzamin. Zasługują na nasz doping. Pokażmy dumę z bycia Gospodarzami i przystrójmy się w Biel oraz Czerwień.


W sklepie
Fitbay.pl też świętujemy Mistrzostwa. Do 8 czerwca każde zamówienie nagradzamy gadżetem dla Kibica: autoflagą na samochód z Godłem Narodowym o wartości 10,99 zł - dla Ciebie gratis! Prosta w montażu, biało-czerwona chorągiewka odmieni Twój samochód i pozwoli Ci lepiej wczuć się w atmosferę Mistrzostw.


Spójrz, podobne flagi już stają się hitem i zdobią coraz więcej aut, ale tylko Twoja flaga od Fitbay ma Godło Narodowe - wyróżnij się w tłumie i poczuj narodową dumę!


Do 8 czerwca Flaga Narodowa gratis! Sprawdz!

 


Co mam zrobić, aby otrzymać flagę samochodową na EURO?


To proste! Do 8.06.2012 (włącznie) zrób zakupy w sklepie
Fitbay.pl, a w polu na kod rabatowy wpisz unikalny kod: tqz5S9ZD. Twój prezent - flaga kibica za 0 zł - pojawi się automatycznie w Twoim zamówieniu.


Spiesz się! Liczba egzemplarzy objętych promocją jest mocno ograniczona!


Promocja obowiązuje w dniach 30.05.-08.06.2012 (włącznie), do godziny 23:59. Promocją objęte są wszystkie zamówienia złożone w tym terminie - wymagane jest użycie kodu rabatowego. Kod ma charakter jednorazowy. Liczba egzemplarzy gratisowych jest ograniczona.

 

Karta

Dlaczego warto posiadać kartę rabatową Fitbay.pl ?

1.Co tydzień otrzymasz informację o nowościach i promocjach w sklepie.
2. Kupisz upragniony produkt z rabatem nawet do 20%.
3. W zależności od konkretnej promocji, otrzymasz różne gratisy od sklepu.
4. Weźmiesz udział w losowaniu wielu nagród.

Dołącz